Logo

Microsoft Lumia 640 komplet so kutija

Број на оглас: 3062590 | Објавен на: 14.11.2018, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Microsoft

Модел: lumia 640

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 2.400 МКД
2.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Raboti besprekorno na windows 10.Moze zamena za android vo negova klasa.Inf. na 079307799.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Oglasuvac?

Потврден огласувач