Logo

Passat

Број на оглас: 3062649 | Објавен на: 14.07.2019, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.099 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passato e so realni kilometri moze da se provere deka sakate.Dokaran e od Germanija tamu e I servisiran se e smeneto kaisi plocki filtri ulje mu e smeneto vo makedonija pred 500 km.
Passato e so full oprema .
Greaci na sedistat
Jastuci na sedistat
Parking sensor
Klimatronik
Auto hold
Kozen interier
Kolata e vo odlicna sostojna

 Кратово

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач