Logo

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD M 150KS 6 BRZ.2007GOD. 🇮🇹

Број на оглас: 3062674 | Објавен на: 14.11.2018, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa 147 1.9 JTDm 150ks. 6 brzini 2007god.uvoz italija. Plateno se do registracija.

Огласи од: Mite

Mite

Богданци, Гевгелија

Станете Премиум член

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач