Logo

PLAYSTATION 3

Број на оглас: 3062686 | Објавен на: 14.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS3

Вид на оглас: Се продава


*одлично сочуван
*не е чипуван
*две рачки
*полнач за рачки
*две оригинал игри

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач