Logo

Ford fiesta

Број на оглас: 3062793 | Објавен на: 14.11.2018, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford fiesta 1.25 zetec benzin vo top sostojba GIA oprema
-klima
-aluminiumski bandazi
-elektrika na prozori
-cd pleer
-karoseriski socuvana
-centralno so dalecinsko

Inf na 078/329-756

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач