Logo

Delovi za LG V10

Број на оглас: 3062974 | Објавен на: 10.11.2018, 10:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: V10

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ispraven ekran i baterija za LG V10
Cena po dogovor

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Branko

Потврден огласувач