Logo

Deloven prostor

Број на оглас: 3063010 | Објавен на: 19.08.2019, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 300 m²

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdravam deloven prostor vo naselba Zlokukani (kaj Bardovci bolnicata), magacin so kancelarii se naoga na vtor sprat od objektot.

Cena po dogovor
Kontakt: +389 72 270 769 Elena

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Elena (претпријатие)

Потврден огласувач