Logo

225 35 19 uniroyal

Број на оглас: 3063105 | Објавен на: 13.11.2018, 08:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi uniroyal 225 35 19 Gumi proizvedeni 13 nedela 2017, malku vozeni so extra sara. Najdobri gumi za dozd

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Avzi

Потврден огласувач