Logo

Кабел Vox Class A

Број на оглас: 3063219 | Објавен на: 01.02.2019, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.736 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Вид на оглас: Се продава


4 метри - 1,736 мкд.
6 метри - 1,984 мкд.

Skymusic Centar во ГТЦ од страната на Жена парк. Инфо на 02 3248 118

Огласи од: Skymusic Centar

Skymusic Centar

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Skymusic Centar (претпријатие)

Потврден огласувач