Logo

Bmw 418d 2000cm mk tabli 2014

Број на оглас: 3063302 | Објавен на: 21.02.2019, 07:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 418

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор
23.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 418d gran coupe 2000cm motor EURO6,100kw,2015g a vo mk soobrakajna 2014g.170 000km mk tabli cela godina registrirana so zelen karton.Top sostojba.Servisirana,Novi zimski gumi i dr.Mozna e zamena.NAPOMENA,ZA ZAMENA CENATA E OD 26 000 pa nagore

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Silver

Потврден огласувач