Logo

Termo pecka CER 6KW so postoje TOP!

Број на оглас: 3063312 | Објавен на: 12.11.2018, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Peckata e vo super sostojba
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Ima prostor za dogovor okolu cenata

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач