Logo

NOKIA 5 BLUE NOVV 24 MESECI GARANCIJA...

Број на оглас: 3063340 | Објавен на: 11.11.2018, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 5

Боја: Blue

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: По Договор
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nokia 5 Blue Nov so 24 Meseci Garancija..

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Kroket

Потврден огласувач