Logo

Se orodava alfa romeo 156 karavan

Број на оглас: 3063383 | Објавен на: 15.11.2018, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava alfa romeo 156 2.4 jtd registrirana do 04 2019 + zelen karton ful oprema podetalno javetese 078 380 584 sasko

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач