Logo

CITROEN SAXO 1.0 PLIN/BENZIN - 98 REGISTRIRANO

Број на оглас: 3063437 | Објавен на: 13.11.2018, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: SAXO

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN SAXO 1.0 PLIN / BENZIN 1998 GOD REGISTRIRANA DO APRIL 2019 GOD

- PRVA FABRICNA BOJA
- NEMA GREBANICI NEMA SKAPANICI CISTO ZDRAVA KOLA
- DOBRI GUMI
- ZDRAVA PREDNICA

- MOZE ZAMENA

- CENA PO DOGOVOR

- BARAJTE NA OVOJ BROJ 078 485 087

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 STOJANCE

Потврден огласувач