Logo

Volkswagen EOS

Број на оглас: 3063494 | Објавен на: 19.02.2019, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Eos

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 7.850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Na prodazba Volkswagen Eos, mnogu zacuvana i redovno servisirana moze da se vidi vo sekoe vreme i da se proveri vo bilo koj servis.
Informacii na 071-333-795

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Ognen

Потврден огласувач