Logo

Кучиња - гоничи

Број на оглас: 3063564 | Објавен на: 16.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Продавам првокласен истарски гонич стар 5 години и женка посавски гонич стара 3 години, како и мали кученца од нив (трето кучење). Гоничите се во полна кондиција, гонат секаков дивеч. Цена по договор... комплет или поединечно...

 Кратово

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач