Logo

Викендица на Беровско езеро !

Број на оглас: 3063567 | Објавен на: 16.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 2000 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2003

Број на балкони: Тераса + 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава комплетно наместена викендица на Беровско езеро на 3 спрата. На вториот спрат има дневна соба со камин и целосно опремена кујна, како и бања. На третиот спрат има 3 спални соби. Првиот спрат се користи за складирање, но може да се адаптира и за друга намена. Викендицата има двор од 2000м2, како и придружни објекти.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 IVANA

Потврден огласувач