Logo

MAN TGX 18.480

Број на оглас: 3063691 | Објавен на: 12.11.2018, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam MAN TGX 18.480 2008 godina na Bugarski tabli. Kamionot ima z.karta do 01/2019,napraven servis itn.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач