Logo

Fiat Uno 1.0 Vo Delovi

Број на оглас: 3063812 | Објавен на: 01.08.2019, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Uno

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ima skoro se motor dobar moze i cela kola ekstra cena . Prakam po kargo inf na 077 726 148

  Кратово

Прати Е-Маил

  Stefan

Потврден огласувач