Logo

GUMI "NANKAN" 205 /45 - 16 MALKU VOZENI

Број на оглас: 3063849 | Објавен на: 13.11.2018, 08:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
1.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


GUMI 205/45 - 16 "NANKAN" 2015 god
4 - BROJA VOZENI MNOGU MALKU

- GUMITE SE MNOGU ZAPAZENI BEZ NIKAKVI OSTETUVANJA

- CENA PO DOGOVOR

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 STOJANCE

Потврден огласувач