Logo

Se prodava Peugeot 307 HDI

Број на оглас: 3064022 | Објавен на: 11.01.2019, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
cenata ne e fiksna

Dimitar 076 480 645

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Dime

Потврден огласувач