Logo

SE PRODAVA VENTO 1.9d

Број на оглас: 3064077 | Објавен на: 02.11.2018, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se PRODAVA VENTO 1.9d. Ventoto e vo odlicna sostojba, registrirano do 2/2019g so realni kilometri. Vredi da se pogledne. Se naoga vo Kratovska okolija vo s. Vakv. Za zainteresiranite sleduva ekstra popust. Javete se i ke se dogovorime. telefon za kontakt Sase 078/245 734

 Кратово

Прати Е-Маил

 Vidan

Потврден огласувач