Logo

Se prodava BMW 320tdi

Број на оглас: 3064118 | Објавен на: 17.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


servs komplet
novi gumi
dobro zacuvano vredi da se vidi

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 kristijan