Logo

Stan namesten Skopje Centar

Број на оглас: 3064181 | Објавен на: 12.11.2018, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 56 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2015

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Petar pop Arsov Skopje

Цена: 300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Odlicno stance vo odlicna zgrada(RAMNE ABG)
blizu katolicja crkva

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Klime

Потврден огласувач