Logo

Fiat Bravo 1.9M-jet 2007 Perfektno!!!

Број на оглас: 3064255 | Објавен на: 17.11.2018, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo perfektna sostojba bez zabeleshki, maximum socuvano i stegnato bez tropkanja, krckanja i slicno, registrirano e cela godina i napraveno mu e golem servis pred 7 iladi km. Znaci nemate nitu eden denar vlog vo nego vase e samo da stavate nafta i da vozite.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач