Logo

Ford escort

Број на оглас: 3064262 | Објавен на: 12.11.2018, 08:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 855 €
900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fordot e vo odlicna sostojba. Ima klima , servo, abs, elektrika na stakla,air bag za vozac I sovozac,aluminiumski bandasi .motor 1.6 ztec. 16ventili.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 qqqq

Потврден огласувач