Logo

Vrsam sekakov vid na transport,prevoz na roba,selidbi i dr

Број на оглас: 3064263 | Објавен на: 18.08.2019, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Sekakov vid na transport selidbi prevoz na roba do 1,5 tona. Informacii samo na ovaj broj: 072306677 Сашо

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Мартин

Потврден огласувач