Logo

Плац индустриска зона Делчево

Број на оглас: 3064625 | Објавен на: 06.04.2019, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 590 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во индустриската зона во Делчево.
Контакт: 070-384-225 070-384-806
Цена по договор

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач