Logo

MERCEDES AVANGARD E270 2005/04

Број на оглас: 3064834 | Објавен на: 15.11.2018, 11:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: По Договор
1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MERCEDES E270 CDI AVANGARD 2005/04 GOD VOZILOTO E SERVISIRANO REG DO 24/10/2019 SO ZELEN KARTON SO FULL OPREMA SERVISNA KNIGA NOVI GUMI CENA PO DOGOVOR MOB 070319976

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 baze

Потврден огласувач