Logo

RENO CLIO 1.2 16V FULL OPREMA

Број на оглас: 3064974 | Објавен на: 23.01.2019, 07:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.699 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENOTO E VO DOBRA SOJSTOJBA DOBRI GUMI SO 15 ALUMINSKI BANDASI I REDOVNO ODRZUVANO

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач