Logo

Seat Leon 2.0 TDI

Број на оглас: 3065013 | Објавен на: 13.11.2018, 08:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Leon 2.0TDI vo ekstra sostojba regestriran so zelen karton do 23 03 2019 God...

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Kocani Kocani

Потврден огласувач