Logo

Француски клуч до три цола

Број на оглас: 3065059 | Објавен на: 11.11.2018, 23:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Француски клуч до три цола

Повеќе инфо на: 070 501 729.

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 E N

Потврден огласувач