Logo

Куќа во Берово 182м2 внатрешна површина

Број на оглас: 3065128 | Објавен на: 12.03.2019, 13:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 182 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 189 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1905

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: ул.М.Тито 137

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава стара куќа во Берово 182м2, плац 309мв2, на убава локација 200м од центар, меѓу центар и Манастир.Контакт 075/246-475

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Nevenka

Потврден огласувач