Logo

.

Број на оглас: 3065146 | Објавен на: 03.11.2018, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2001

Модел: 400

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


YAMAHA WRF400

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 erdo

Потврден огласувач