Logo

Volvo FH480 eu5

Број на оглас: 3065209 | Објавен на: 12.11.2018, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam volvo fh 480 2007 gon na Bg tabli,racen menjac

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач