Logo

Fiat uno za delovi

Број на оглас: 3065354 | Објавен на: 11.11.2018, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


FIAT UNO ZA DELOVI DIZEL 1.7

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 rade

Потврден огласувач