Logo

PRODAVAM FIAT DUCATO 2.8 TD

Број на оглас: 3065368 | Објавен на: 16.08.2019, 23:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.900 €
3.050 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM FIAT DUCATO VO VOZNA SOSTOJBA
KOMBETO E PROIZVEDENO 2002 GODINA
NEMA NIKAKVI ZABELESKI NITU NA KAROSERJATA NITU NA MOTOROT.
PALI VOZI.
MOZE I ZAMENA.
070/491-503, 078/866-917, 078/239-655

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  darko

Потврден огласувач