Logo

Нови кожни чизми

Број на оглас: 3065402 | Објавен на: 09.11.2018, 07:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 39

Боја: Црвена

Цена: 1.600 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Продавам нови кожни чизми. Од VENUS. Купени за 3000 денари.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Daniela