Logo

Opel corsa 1.2

Број на оглас: 3065718 | Објавен на: 12.03.2019, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel corsa vo odlicna sostojba so full oprema . Kolata e uvezena od swajcarija so plateni davacki do registracija so eden zbor perfektno vozilo!!!

 Дарко

Потврден огласувач