Logo

Scania 124 420

Број на оглас: 3065890 | Објавен на: 04.11.2018, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Scania 124 420 2003год.еуро 3.нова турбина нови дискови плочки гуми нови. кипер опрема.регистриран зелен картон.цена по договор

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Davor

Потврден огласувач