Logo

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 116

Број на оглас: 3065965 | Објавен на: 18.04.2019, 07:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Alhambra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.299 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alhambrata e donesena od svajcarija reg.na bg tabli cela god.maksimalno socuvana kola ful oprema servisirana se funkcionira na nea kako sto treba.vo odlicna sostojba .INFORMACII NA 078600222 078600222 078600222 moze zamena za kola na mk tabli.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Joce