Logo

Fiat stilo 1.9 jtd

Број на оглас: 3066009 | Објавен на: 21.11.2018, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 1.699 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat stilo karavan so full oprema

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 xXXxXxXx

Потврден огласувач