Logo

Graficka karticka

Број на оглас: 3066027 | Објавен на: 15.11.2018, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Prodavam graficka karticka XFX RX 570 4 GB DDR5. Kartickata e kupena vo USA Januari 2018, pravena za americki pazar.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач