Logo

Volksawagen Polo 1.4 70 KS dizel 2006 godina

Број на оглас: 3066028 | Објавен на: 12.11.2018, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna texnicka sostojba, nema nikakvi zabeleski doneseno e so Vozenje, sredeni dokumenti do registracija. Od oprema poseduva ABS, AIRBAG, KLIMATIK, ELEKTRIKA NA PROZORCI I RETROVIZORI, ALARM, SENSORI ZA DOZD I SVETLO, NOVI GUMI MISHELIN. 2006 godina

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач