Logo

BMW 530D

Број на оглас: 3066076 | Објавен на: 08.01.2019, 18:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 7.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 530d vo odlicna sostojba
Registrirano do 04.2019 so zelen karton
Tel: 075 748 424

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Davor

Потврден огласувач