Logo

Heder za senaza..Krimler so valjak .. i Prikola

Број на оглас: 3066088 | Објавен на: 04.11.2018, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Heder za Senaza - 2200 evra
Prikola za Silaza - 1800 evra
rasturac za gubre - 400 evra
Krimler - 2000 evra

 Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Daniel