Logo

225-55 R16 4gumi Zimski

Број на оглас: 3066135 | Објавен на: 21.03.2019, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 zimski gumi Hankook
225-55-R16

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Tomislav

Потврден огласувач