Logo

Lifan 50cc

Број на оглас: 3066258 | Објавен на: 15.11.2018, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skuter Lifan 50cc vo odlicna sostojba reg.so dokumenti bez nikakva manaa
Ima pominati samo 4000km
Moze zamena za Aprilia sr50 so moja doplata .
Za poveke inf. 070 368 239

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Aleksandar