Logo

Izdavam 3 soben stan vo Ohrid, kaj Discount Tinex

Број на оглас: 3066366 | Објавен на: 16.04.2019, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 75 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 3 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e kompletno namesten. Ima TV, kablovska, internet...
Edna spalna i edna detska soba,
golema dnevna soba so trpezarija, kujna,
kupatilo so WC i 2ro gostinsko WC.
Golema zatvorena terasa.
Greenje na struja.
Renoviran, so PVC dograma.
Cena po dogovor.
070597351

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач