Logo

Dizni Ford 1.6 tdci 75kw

Број на оглас: 3066440 | Објавен на: 02.08.2020, 07:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Dizni Ford 1.6 tdci 75kw

Tип на делови: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Diznite se zdravi

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач